KONST / Litografier / Färglitografi 13903440
nr 1390 3440
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, "Så Skimrande. ". Signerad, numrerad 102/280. Bladets mått: 50x73 cm, yttermått inklusive ram: 60x80 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:38:10
100 kr
250 kr
700 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth